Translate

Sunday, 8 May 2011

18° Scudetto Milan - Site Golovi do Titulata

5 comments:

Anonymous said...

http://www.acmilan.com/en/news/show/133864

Кога ќе биде официјално ќе го овековечиме и со пост но сега за сега имаме изјава од Мистер Алегри на официјалната страна на она што веќе се знаеше:
Таиво и Мексес се таксани!

FORZA MILAN !!!

Vase_AC Milan said...

Толку многу работи се случија дури неможе да престаса човек да види се што и како се случувало.Нема што повеќе да се каже освен ЗАСЛУЖЕНО!!!

FORZA MILAN SIAMO CAMPIONI D'ITALIA
SIEMPRE NEL CUORE

Anonymous said...

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/228405_2045685178704_1141629474_4108685_2526932_n.jpg

Ептен ми праат мерак, што убаво ќе им стои тоа знаменцето италијанско во средина.

Vase_AC Milan said...

GALLIANI: “MEXES AND TAIWO ARE OURS”

Добредојдовте момци се најдобро.

FORZA MILAN

Navigator said...

пишувам пост... :@