Translate

Wednesday, 31 December 2008

Среќна нова 2009!!!


Епа ај нека ни е среќна на сите,па здравје боже и со Скудето и Уефа куп да си ја дочекаме следната :Р

Останете црвено црни и трезни :Р


FORZA MLAN!!!

5 comments:

Navigator said...

Среќна Нова црвено-црна година на сите rossoneri
FORZA MILAN!!!

ReBorned said...

Нека ви е среќна иако моето мислење околу (за мене) најпреценетата ноќ во годината е следно: http://reborned.blog.com.mk/node/126164#comment

П.С Не ме сметајте околу „сигурните“ за пишување постови во 09 затоа што се вработив па ептен сум зафатен сега засега...

CurvaSud_Milan said...

Ајде нека е со среќа на сите. УЕФА куп трофеј и борба за скудето до последно коло мислам дека ќе треба да ни ги задоволи апетитите. :))

Што се однесува до Нова година јас ја гледам како убава можност да му дадам уште еден тежок задатак на мојот црн дроб :))), и да си поминам уште една убава вечер како и други вечери во текот на годината и ништо повеќе. Така да горе - доле се сложувам со твојот став за оваа вечер. :)

...и со среќа вработувањето. :)

Поздрав на сите.

Anonymous said...

Ри нек се угоде,па после здравје боже ќе ни се вратип со повеќе постови :)
А Владе за тебе што да кажам...освен...
"Каснила је на мом сату нова година" ЛОЛ!

Среќна нова на сите :)

FORZA MILAN!!!

Anonymous said...

[url=http://wmtraffs.ru/]WMTraffs.ru[/url] - зарабатывай баксы, продавая POP-UP трафик на нашей партнёрской программе
Партнёрка WMTraffs.ru предоставляет всем возможность зарабатывать на на ссылках, без сайта. Такженаш сайт предлагает выкуп трафика с сайтов popunder, clickunder, растяжка в шапке, обычные баннера.