Translate

Thursday, 19 January 2012

The future is here!

Еве што правеше SES92 на мечот против Novara. Уживајте!

4 comments:

Anonymous said...

Каков СЕС бре МИРКУЛОВСКИИИИИ !!!!

ReBorned said...

Мора да Ви најдам хајлајтс од головите на Примавера против Удинезе. Ја гледам во живо и головите се кој од кој поубав :O
2 Гола од слободни удари, гол со ножички :O :O :O
Во овој момент нов гол!!

Navigator said...

Осма победа во низа за primavera! Каква серија на децата...

CurvaSud_Milan said...

Неможам да поверувам што ни се случи!